Џет-Сет
11. April 2016 - 14:50

Мокра и жешка: Ќерката на Топалко гола во базен!

Ќерката на познатиот пејач Милан Топаловиќ Топалко, убавата Хелена Топаловиќ е активна на социјалните мрежи, а сегаги изненади сите свои следбеници со слика на која е се чини сосема гола.
 
Сликата на Хелена од базенот предизвика бурни реакции, и додека едни беа шокирани бидејќи е гола, другите тврдеа дека има костим за капење.
 
Што велите вие?