Џет-Сет
14. January 2020 - 14:24

Меган Маркл конечно прозборе - еве што вели сопругата на принцот Хари

Сопругата на британскиот принц Хари, Меган Маркл денеска изјави дека не и било забрането да учествува на состанокот во Сандригем, туку дека таа и Хари одлучиле дека не е неопходно да се вклучува од Ванкувер.

Со тоа таа ги негираше медиските написи дека и било забрането од Канада телефонски да се вклучи во состанокот, пренесува Дејли меил.