Македонија
24. јуни 2022 - 16:48

Маж нападнат од колешка во фирма во Петровец

На 22.06.2022 околу 12.20 часот во Полициското одделение Петровец, Б.Н.(36) од Кочани пријавил дека на своето работно место во фирма во с.Петровец, скопско, бил физички нападнат од неговата колешка К.А.М., информираше МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.