Џет-Сет
29. August 2017 - 12:28

Ќерката на Топалко фатена во жешка акција, ич не и е срам

Хелена Топаловиќ, освен што е вистинска убавица, е една од ќерките на познатите личности кои најчесто го будат вниманието на јавноста.

Helena Topalović

Ќерката на Топалко на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која е во страсна поза со момчето кое секогаш го крие од јавноста.

Сепак остави можност фановите да го замислуваат нејзиното момче зошто неговото лице го прекри со стикер.

Јасно е дека Хелена сака да го задржи во тајност идентитетот на избраникот на своето срце.