Македонија
4. October 2018 - 10:14

Исчезна жена од Скопје

Маж од Скопје моли за помош, исчезна неговата сопруга. Како што стои во билтенот на МВР, вчера во 14,00 часот во Полициската станица Кисела Вода, М.А. (62) од Скопје пријавил дека на 26.09.2018 година од домот во непознат правец се оддалечила Б.Г. (57).

Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на лицето.