Џет-Сет
13. February 2017 - 9:54

Храбар потег: Водителката Милена ја облече најжешката венчаница оваа сезона

ТВ водителката Милена Антовска вчеравечер беше дел  од 5-та „Модна ноќ на невести“ во хотелот „Мериот“, во организавија на Моден викенд Скопје.

Милена се појави како специјална гостинка во улога на манекенка-невеста од ревијата на еден домашен моден салон за вечнаниици, па присутните имаа можност да ја видат во едно поинакво невестинско издание.

Нежна, но истовремено и пеколно секси во модел со длабоко деколте под папокот и отворени транспарентни делови кај бедрата надополнети со вепачатлив „шлеп“ одзади.

Инаку, Милена неодамна го доби и свршеничкиот прстен од своето момче, а овој ангажам и дојде како проба пред свадбата. Но, ова не е првпат убавата водителка да облече венчаница, таа за разлика од повеќето девојки уште пред мажачка имаше можност да носи неколку модели на невестински фустрани за фотосесија.

Веруваме дека онаа што ја избрала за себе ќе ја износи подобро од која било.

Извор: Вистина.мк