Џет-Сет
18. јуни 2018 - 11:39

Голем борец: Марина Туцаковиќ објави загрижувачка фотографија, но фановите веруваат дека таа ќе ја победи болеста

Марина Туцаковиќ веќе со месеци се бори против лоша болест, а неа ниту во еден момент не ја напушти оптимизмот за оздравување.

Тоа познатиот текстописец го покажа преку својот Инстаграм профил објавувајќи фотографија на која е насмеана.

-Најважно е да веруваш. И кога е најлошо, ти од себе дади го најдоброто!, напиша Туцаковиќ под фотографијата.