Џет-Сет
7. December 2016 - 18:28

Ги воодушевија сите: Еве што прават Анастасија и Цеца сами дома

Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината наследничка Анастасија ги воодушевија своите фанови со видео од својот дом.

Имено, тие на Инстаграм објавија видео на кое покажуваат како уживаат во слободните моменти.