Џет-Сет
30. October 2015 - 9:12

Фолкерката Џесика Палашоска ужива на Малдиви

Џесика Палашоска пред неколку дена ни го најави своето заминување од Скопје, па после кусиот престој во Истанбул одлета на Малдиви.

Screenshot_2

Македонската фолкерка ужива на оваа атрактивна дестинација, а доказ за тоа е последната фотографија на која позира во црвено бикини.

Screenshot_3

Не знаеме дали се работи за одмор или професионален ангажман, но сигурни сме дека Џесика минува незаборавни мигови таму.

Screenshot_1

Извор: Вистина.мк