Џет-Сет
14. December 2015 - 10:26

Ѕирна стомачето на бремената Тамара

Македонската пејачка Тамара Тодевска на социјалните мрежи објави фотографија на која го покажува своето трудничко стомаче. Пејачката откри дека очекува ќеркичка која ќе се вика Хана. Таа е во петтиот месец од бременоста и мораме да признаеме дека оваа состојба и одговара на пејачката.