Џет-Сет
7. October 2016 - 10:59

Држи ме, ќе паднам – Пејачката мртва пијана, едвај излезе од ресторан

Видно пијаната пејачка Никол Шерцингер е фотографирана пред еден ресторан во Лондон додека со помош на пријателката се обидувала да дојде до својот автомобил.

Имено членката на жирито „Икс фактор“ уживала во вечерата со Лорен Силвермен, сопруга на Сајмон Кауел, но судејќи по фотографиите, Никол испила повеќе алкохол заради што и требала помош од пријателката.

1nikol

2nikol