Џет-Сет
29. January 2018 - 21:16

Девојката од спотот „Деспасито“ се појави на Греми, сите занемеа од нејзиниот изглед

На доделувањето на Греми наградите кое се одржа вчера настана вистински хаос кога на сцената се појави „Деспасито“ екипата. а покрај Луис Фонси и Деди Јенки, се појави и некогашната Мис универзум Зулејка Ривера.

Зулејка носеше провокативен, провиден костум, со кој го оправдата фактот што половина планета „полуде“ по неа.