Џет-Сет
7. August 2018 - 13:41

Дали е можно дека го изјави ова: Атрактивната тенисерка гушна голо машко тело и пиша дека немала секс 457 дена

Атрактивната тенисерка Ежени Бушар со својата објава на социјалната мрежа Инстаграм просто ја шокираше јавноста и ги збуни своите фанови.

Имено, оваа секси тенисерка и поранешна девојка на Бугаринот Григор Димитров направи вистински бум на Инстаграм кога под една фотографија на која гушка скулптура на машко тело напиша:

''457. ден без секс.''

А кога се појавија различни коментари на нејзините фанови со непристојни понуди, таа додаде коментар.

„Ова е само меме, опуштете се“.

Делува дека тенисерката од теренот се префрлила на социјалните мрежи каде во моментов подобро и оди отколку развојот на кариерата.