Џет-Сет
30. November 2017 - 21:39

Бремената Наташа Беквалац го прошета стомачето: Еве како изгледа во шестиот месец од бременоста

Популарната пејачка Наташа Беквалац го покажа трудничкото стомаче обиколувајќи некои продавници на суровиот новемвриски студ.

Иако е во шестиот месец од бременоста, Наташа е прилично активна - шеташе и возеше...

најверојатно во потрага по некое парче мебел бидејќи веше „фатена“ како шета низ продавници токму од тој тип.

Во придружба на Наташа беше една русокоса која најверојатно и помагаше да го направи вистинскиот избор.