Џет-Сет
21. April 2017 - 11:22

Беше секс бомба во регионот: Оваа водителка пред 10 години се сликаше гола за „Плејбој“

Водителката Рада Раденовиќ неодамна, по подолга пауза повторно се варти на малите екрани, а сепак ќе остане запаметена по тоа што меѓу првите дами се сликаше гола за машко списание.

Имено, таа пред 10 години направи еротски фотографии за магазинот „Плејбој“.

На прашањето дали пак би се соблекла, водителката одговори.

-Јас никогаш не се соблеков, јас само се сликав за машки магазин. Постои голема разлика меѓу љубовни, еротски и порнографски филмови, Јас учествував во еротски. Не, заклучи водителката.

Foto: Printskrin Instagram

Рада објасни и зошто не би се осмелила да направи еротски фотографии:

-Не затоа што мислам дека тоа е нешто лошо, туку затоа што не сум задоволна од своето тело. Да сум задоволна, зошто да не, рече таа.

Foto: Printskrin