19.04.2014 - 01:15 |
Последна промена пред 3 часа 50 мин

Languages

Времето утре

Времето утре во Македонија ќе биде со повремени врнежи од дожд кои во текот на денот постепено ќе престануваат. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од источен и ...

Македонија

Останати видео прилози