17.04.2014 - 03:53 |
Последна промена пред 3 часа 22 мин

Languages

ВИДЕО: Вечерва црвена танга во "Се или нешто"

Васка Јанковска познатата придружничка на Горан Бреговиќ од музиката за филмот „Дом за бесење“ на Емир Костурица, вечерва во „Се или нешто“ ќе се обиде да го освои милионот со помош на специфична амајлија - црвена танга.

Овој трик за успех го научила во заедничката гардероба со балканската мегаѕвезда Горан Бреговиќ.

Гледајте и уживајте вечерва во 18 часот „Се или нешто“ на Сител телевизија. 

Слични вести

Живот